in

Beymen Club’dan Zamansız Toprak Tonları

2021 Sonbahar Kış sezonunda “Şimdi Nereye?” sloganı ile modaseverleri yepyeni bir yolculuğa davet eden BEYMEN Club, zamansız toprak tonları ile mevsimin güçlü görünümlerine imza atıyor. 

Beymen Club 2021 Sonbahar / Kış Kadın Koleksiyonu’nun toprak tonlardaki ton sür ton görünümler, konforlu ve güncel tasarımları, dinamik form ve kalıplarıyla Beymen Club kadınının güncel çizgisini yansıtıyor. Kahverengi deri, yün ve süet tasarımların modern mavi tonları ile tamamlandığı koleksiyonda, 90’lardan günümüze taşınan kadife dokulu jogger pantolonlar, slogan baskılı oversize sweatshirt’lerle buluşarak hafta sonu stilline konfor katıyor. Koleksiyonun asimetrik etekleri ise yeni nesil feminen kadın kodlarını tanımlıyor. Toprak tonlardaki şapka, çanta ve ayakkabılardan oluşan aksesuar grubu kombinlere şıklık katıyor. 

Her yaştan modern kadınlara kendini özgür ve yaratıcı ifade etme fırsatı sunan BEYMEN Club 2021 Sonbahar / Kış Koleksiyonu, BEYMEN Club mağazalarında ve www.beymenclub.com adresinde sizleri bekliyor.

Bu Haber Hakkında Ne Düşünüyorsunuz

Bir cevap yazın

Meme kanseri her 8 kadından birinde görülüyor

Van’da 311 yıllık cami, fotoğraf tutkunlarının ilgi odağı oldu