in

Camdaki Kız

8 Nisan 2021 yılında ilk bölümü yayınlanan Camdaki Kız dizisi Kanal D’nin en sevilen dizilerinden olmuştur. Yönetmenliğini Nadim Güç, Senaristliğini ise Seda Altaylı Turgutlu ve Yeşim Aslan yapmaktadır. Dizi dram türünde yer almaktadır. Dizinin yapımcılığını ise Onur Güvenatam üstlenmektedir. Dizinin müzikleri ise Fırat Yükselir tarafından yapılmaktadır. Dizi her perşembe günü saat 20.00’da izleyicisi ile buluşmaktadır. Henüz 18. Bölüme ulaşmış olan dizi hala devam etmekte ve büyük bir ilgi ile izlenmektedir. Tecrübeli ve geniş kadrosu, gerçek bir hikayeden alınmış konusu ile dizi büyük ilgi çekmektedir.

Camdaki Kız Dizisinin Konusu:

Camdaki kız dizisi gerçek bir aşk hikayesini işlemektedir. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki kız adlı romanından esinlenerek yazılmıştır. Dizimizin ana karakterlerinden olan Nalan ailesinin tek çocuğu olarak dünyaya gelmiş, varlık içinde yaşamış bir kadındır. Yine dizinin ana karakterlerinden olan Sedat ile, Sedat’ın sahibi olduğu otelde çalışırken tanışmış ve evlilik arifesine gelmiştir. İki karakter geçmişlerini geride bırakarak yeni bir hikâyeye başladıklarını düşünseler de kısa bir zaman sonra hayatlarında zorluklar başlamıştır. Geçmişlerinde yaşadıkları karanlık dönem peşlerini bırakmamıştır. Dizi de bu iki karakterin başlarına gelen bu olayları ele almaktadır.

Camdaki Kız Dizisinin Oyuncuları:

Camdaki kız dizinin oyuncuları arasında Burcu Biricik, Enis Arıkan, Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek ve Cihangir Ceyhan gibi profesyonel isimler yer almaktadır. Geniş ve tecrübeli kadrosu ile seyirci ile buluşmaktadır. Dizide ana karakterlerden olan Nalan karakterini güzel oyuncu Burcu Biricik Sedat karakterini ise yakışıklı oyuncu Feyyaz Şerifoğlu oynamaktadır. Hem ekibi hem de konusu ile dizi büyük ilgi çekmeyi başarmıştr.

Bu Haber Hakkında Ne Düşünüyorsunuz

68 Points
Upvote Downvote

One Comment

Leave a Reply

One Ping

  1. Pingback:

Bir cevap yazın

Malatya’da 4,7 büyüklüğünde deprem

Tekirdağ’da ambulans ile kamyonun çarpıştığı kazada iki kişi yaralandı