in

Ericsson, 5G MENA 2021 Digital Symposium etkinliğinde en iyi 5G çekirdek teknoloji tedarikçisi ödülüne layık görüldü

Ericsson (NASDAQ: ERIC), dün gerçekleştirilen 5G MENA (Orta Doğu ve Kuzey Afrika) 2021 Digital Symposium etkinliğinde çift modlu 5G Core teknolojisiyle “En İyi 5G Çekirdek (5G Core) Teknoloji Tedarikçisi” kategorisinde ödüle layık görüldü. Ödül, garantili deneyim kalitesine sahip operatörler için ağ dönüşümüne veya yeni hizmetlere olanak tanıyan en iyi çekirdek ağ çözümüne veriliyor. Ödül töreni, bölgede faaliyet gösteren önde gelen bilişim sektörü temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi. 

Ericsson Orta Doğu ve Afrika Başkan Yardımcısı ve Dijital Hizmetler Başkanı Lucky La Riccia konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Başarılarımızın, sektördeki diğer şirketler tarafından takdir edilmesi bizim için çok büyük bir onur. 5G çekirdek teknolojimizle bu ödüle layık görülmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Yüzyılı aşkın bir süredir iş ortaklarımızla birlikte, toplumun her kesimini dönüştürmek üzere çalışıyor; akıllı, sürdürülebilir ve bağlantılı bir dünyaya olanak tanıyarak olumlu bir değişim oluşmasına katkıda bulunuyoruz. 5G’nin gücünü biliyoruz ve bölgede yer alan ülkelerin geleceğe yönelik ulusal vizyonlarını gerçekleştirmelerine ve hem toplumun hem de endüstrilerin dönüşümün yardımcı olacağına inanıyoruz. Bu yolculuğu desteklemeye kararlıyız.”

Çift modlu 5G Core çözümü, iletişim servis sağlayıcılarının yeni 5G destekli kullanım senaryolarının tüm potansiyelinden faydalanabilmelerini sağlayan yeni ağ yetenekleri sunuyor. Ağ yeteneklerinden güvenli bir şekilde faydalanmanın yanı sıra kurumsal hizmet düzeyi sözleşmeleri, esnek bir şekilde destekleyen ağ dilimlemesi ile ele alınıyor.

5G’nin potansiyelinden tam anlamıyla faydalanabilmek ve dönüşüm yolculuğunun etkileyeceği diğer alanlar hakkında bilgi almak için bir dizi dokümandan oluşan bu rehberi inceleyebilirsiniz

Bu Haber Hakkında Ne Düşünüyorsunuz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Merrell Alanya Ultra Trail 2021, dünyaca ünlü atletlere ev sahipliği yapacak

Uluslararası Siber Güvenlik Tatbikatı’nda Türkiye ve ABD Müttefikliği