2021 yılında “finans, yazılım, SEO, Kripto Paralar, Sosyal medya alanlarında en güncel ve en kaliteli içerikler” üreterek değerli kullanıcılarımızı bilgilendirmek ve merak edilen konulara çözüm üretmek için sitemizi kurduk.

İlk kurulduğumuz günden beri pek çok alanda en güncel haber ve bilgileri alanında uzman ekibimiz tarafından hazırlayarak bir yol çizmeye başladık.

Misyonumuz

Teknolojiye dair bütün alanlarda merak edilen ya da güncel olan bütün konuları kullanıcılara sunarak en doğru bilgi edinmeyi amaçlıyor sitemizin kurmamızdaki amaç teknoloji ile merak edilen bütün konu ya da soruların tek bir adres üzerinden çözümlemek.

Vizyonumuz

 “Teknolojiye dair merak edilen sorulara en doğru cevabı ver, kullanıcıyı bilgilendir.”

Vizyon 2021, teknoloji ve birçok alanda zengin içerikler üreterek daha iyi ve daha doğru bilgiler sunarak geleceği şekillendirmek. Vizyonumuzun amacı alanının en iyisi olmak ve yeniliklere, değişime ayak uydurarak www.findynews.com isimli sitemizi Türkiye’de en iyi 3 internet sitesi arasına koymak. Bunun için alanında uzman ekibimiz sayesinde yaratıcılık, doğru bilgiler paylaşarak harika insanlara hizmet etmeyi amaçlıyoruz.

İnovasyon ve en doğru-gerçekçi bilgiler ile Türkiye’nin en iyi bilgi paylaşımını sunmaktayız.