in

Karaköy Güllüoğlu, yine Karaköy’de, sadece Karaköy’de

Köklerimiz Gaziantep’e dayansa da çok uzun yıllardır Karaköy’de hizmet veren, İstanbul ve özellikle Karaköy’le bütünleşmiş bir markayız. 

Bildiğiniz üzere, bizim de içinde bulunduğumuz Karaköy’deki Tarihi Katlı Otopark binasının yıkılıp meydana dönüştürülme projesinde son aşamaya gelindi. Bu bağlamda, Karaköy’deki tüm süreçleri yakından takip ediyoruz ve uzun zamandır gündemde olan bu konuyla ilgili de her ihtimali göz önüne alarak hazırlıklarımızı yapmış bulunuyoruz.

Değerli ziyaretçilerimize sunduğumuz köklü ve tarihi deneyimi; daha geniş, yenilikçi ve konforlu bir alana dönüştürmek için bir süredir çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Son güne kadar mevcut mağazamızda hizmet vermeye devam edeceğiz, sonrasında da yine Karaköy’de farklı bir mağazada sizlerle buluşacağız. Konuyla ilgili güncel bilgileri önümüzdeki aylarda paylaşacağız.

On yıllardır müdavimimiz olan ziyaretçilerimiz başta olmak üzere, tüm Karaköy Güllüoğlu dostlarının endişelerine ve sorularına da cevap vermek isteriz ki; şu an bulunduğumuz binada ilk açılan dükkan olarak, son kapanan da biz olacağız. O günden sonra ise Karaköy Güllüoğlu olarak Karaköy’den ayrılmamız söz konusu olamaz. Lezzetlerimizi her zaman Karaköy’de sunmaya devam edeceğiz.

Bu Haber Hakkında Ne Düşünüyorsunuz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Erdal Yıldırım, TÜSEV Başkanlığına Seçildi

Geri Dönüşüm Sektörü Son Dönemeçte!