in

Kısmet by Milka’dan Benzersizliğe Övgü

Yaratıcılığın olanaklarını keşfetmeye odaklanan Kısmet by Milka’nın yeni koleksiyonu MONSTERS, kalıpların dışına çıkarak cool bir tarza övgü sunuyor.  

Tasarım çizgisiyle modern dünyanın alışılagelmiş trendlerine meydan okuyan Kısmet By Milka MONSTERS Koleksiyonu’nun usta işçilikle tasarlanan her özel parçası, insanın iç dünyasındaki farklılıklara odaklanıyor. Soyut geometrik çizgilerin değerli taşlarla olan birlikteliğiyle hayat bulan MONSTERS, bireylerin benzersizliğine çağrı yapıyor. 

Koleksiyonun ilham kaynağı ise bireylerin mutluluklarını, hayal kırıklıklarını ya da sevdiği özellikleri etiketlerden uzaklaşıtırarak benzersizliğin sıra dışı felsefesini kutlamaktan geçiyor.  MONSTERS Koleksiyonu,  tüm bu dürtülere seslenerek içimizdeki gücü dışarıya vurmamız gerektiğini ve aslında farklılıklarımızla güzel ve eşsiz olduğumuzu bize tekrar hatırlatıyor. 

İnsanları kendi farklılıklarıyla parıldayan bir birey olmaya davet eden MONSTERS Koleksiyonu, eksantrik formlarla duyulara hitap ederken, mücevher koleksiyonuna alışılmışın dışında parçalar katmak isteyenlere özel seçkisini sunuyor. 

Koleksiyonun ön plana çıkan parçaları arasında; ince el işçiliğiyle buluşan pırlantalı beyaz altın ve gümüşten oluşan ‘bulldozed’ kolye, pırlanta ve tanzanit taşlarıyla bir araya gelen ’aquatic dazzle cuff’ küpe ve safir veya zümrütle hipnoz etkisi yaratan ‘spill over’ bilezik tasarımları yerini alıyor. Ayrıca iç dünyanızı dışa vuracak piercing’ler rengarenk dünyasını mücevherle bir araya getirerek sokak stilinize adapte oluyor.  

Kısmet By Milka Hakkında 

Alışılmış kalıpların dışına çıkmaktan korkmayan herkesin kendinden bir parça bulabileceği Kısmet by Milka, 2009 yılında mücevher tasarımcısı Milka Karaağaçlı İnce tarafından kuruldu. Sahip olduğu tasarım anlayışı ile mücevherden öte, kişiye özel deneyimler sunan Kısmet by Milka, “ear styling”, “curated ear” ve “layering” gibi kavramları ön plana çıkararak yarattığı koleksiyonlarla 10 seneyi aşkın süredir mücevher endüstrisine yön veriyor. İçinde keşif duygusu barındıran herkese hitap eden Kısmet by Milka, sahip olduğu 10 monobrand mağazanın yanı sıra; Amerika, İngiltere, Fransa, Belçika, Yunanistan, Katar, Lübnan, Dubai ve Kuveyt’te; Neiman Marcus, Saks Fifth Avenue, Selfridges, Bloomingdales, Harvey Nichols Londra ve Beymen’de özel koleksiyonlarıyla her yaştan kişiye hitap ediyor. Madonna’dan Naomi Watts’a, Britney Spears’dan Anne Hathaway’e dünyaca ünlü isimlerin tercih ettiği Kısmet By Milka, herkese kendi ışığını yansıtmak, hayal ettiği geleceği yaratmak ve daima ileriye gitmek için ilham vermeyi sürdürüyor.

Bu Haber Hakkında Ne Düşünüyorsunuz

Bir cevap yazın

Hilal Dokuzcan

Travel Turkey İzmir için geri sayım başladı