in , ,

Manavgat’ta çiftliği bulunan Tuğba Özay felç geçirdi

Dün öğle saatlerinde Manavgat’ta başlayan yangın, 4 bölgeye sıçradı. Yangına müdahaleler hem karadan, hem de havadan bugün de devam etti. Manavgat’ta çıkan yangında ormanlık alanda ciddi zarar meydana geldi.
Yerleşim yerlerine de sıçrayan yangın ünlü manken Tuğba Özay’ın da çiftliğine ciddi zarar verdi. Yangının olduğu bölgede çiftliği bulunan eski manken Tuğba Özay, çiftliğinin hasar gördüğünü dün sosyal medya hesabından duyurarak sinir krizi geçirdi.

Tuğba Özay


MANAVGAT’A GİTTİ
Ünlü manken dün sosyal medya hesabından devlet yetkililerinden ve çeşitli STK’lara yardım çağrısında bulundu. Büyüyen yangının çiftliğine ulaştığını öğrenen Tuğba Özay, Manavgat’a gitmek üzere yola çıktı. Sosyal medya hesabından bir video yayınlayan Özay, “Yanıyoruz. Çiftliğimiz yanıyor, her yer yanıyor. Ne olur sesimizi duyurun. Şu an Manavgat’a yetişmeye çalışıyorum, ne olur sesimizi duyurun. Bütün devlet yetkililerine sesleniyorum, her yer yanıyor çiftliğimiz, evimiz, köyümüz…” ifadelerini kullanarak acı haberi duyurduktan sonra hastaneye kaldırıldığını ve felç geçirdiğini açıkladı. Takipçileri ile son durumunu paylaşan Özay, sağlık durumu dünden daha iyiye gittiğini bildirdi.

Bu Haber Hakkında Ne Düşünüyorsunuz

Bir cevap yazın

Antalya Gündoğmuş’taki orman yangını Alanya’ya sıçradı

Adana Demirspor’un İtalyan yıldızı Mario Balotelli, Adana’ya geldi