in

NetWork’ten Kalite ve Konforu Buluşturan Seçki: N-Tech

NetWork; kalite ve konforu sportif bir stil çizgisinde bir araya getiren
N-Tech koleksiyonuyla stil sahibi erkeklere birbirinden fonksiyonel tasarımlar sunuyor.

NetWork, yeni dünya modasının ve gelişen teknolojinin etkisiyle yarattığı N-Tech koleksiyonunda smart-casual parçaları özgün dokunuşlarla yeniden yorumluyor. Şık,  sportif, dayanıklı ve akıllı tasarımların yer aldığı iddialı seçki, Sonbahar/Kış 2021-22 sezonunda stil sahibi erkeklerin seçimlerinde belirleyici rol oynuyor.

Konfor ve kalitenin mükemmel birlikteliğini yansıtan ceketler, puffer montlar, baskılı tişörtler, sweatshirt’ler ile eşofman ve triko pantolon-ceket takımlarının her biri, kumaşlarından işlevsel özelliklerine kadar her detayıyla aktif yaşamına değer katmayı hedefliyor. Parlak malzemeler, yenilik ve sürdürülebilirlik avantajları sunan mat kaplamalı dokularla birlikte ilgi çekici bir kontrast yaratıyor. Nefes alabilen kumaşları ve fonksiyonel tasarım ögeleriyle öne çıkan modeller, su geçirmez fermuarları ve uyarlanabilir performans giyim özellikleriyle farklılaşıyor.

Siyah, beyaz, lacivert, haki gibi renk seçenekleri bulunan tasarımlara, NetWork Shoes & Bags koleksiyonunun N-Tech seçkisine özel tasarlanmış sportif parçaları eşlik ediyor. Örme sneaker’lar ve çok yönlü kullanım olanaklarına el ve sırt çantaları, serinin en çok dikkat çeken modellerinin başında geliyor.

Bu Haber Hakkında Ne Düşünüyorsunuz

Bir cevap yazın

İklim kriziyle mücadelede En büyük gücümüz ısı yalıtımı olabilir

Bitlis’te göçerlerin dönüş yolculuğu sürüyor