in

Rüyada Kar Görmek

Rüyada Kar Görmek Her gece onlarca rüya görüyoruz fakat bu rüyaların sadece çok azı aklımızda kalıyor. Sabah uyandığımızda aklımızda kalan rüyalar da genellikle bizi etkiliyor. Gördüğümüz rüya biz de ne anlama geldiği konusunda merak uyandırıyor. Rüyada sıklıkla görülenlerden birisi de kar görmek oluyor. Peki rüyada kar görmek ne anlama geliyor?

Rüyada Kar Görmek

Kış mevsiminde, rüyada kar görmek genellikle olumlu olarak yorumlanır. Rüyada kar görmeniz bolluk ve berekete ulaşacağınıza işarettir. Burada önemli olan mevsiminde yani kış aylarında kar yağdığını görmektir. Kış aylarında kar yağdığını görmek iyiye işarettir. Hayatınıza bolluk geleceğine işarettir. Fakat kış mevsimi dışında kar yağdığını görmek ise tam tersine olumsuza işarettir. Kış mevsimi dışında rüyanızda gördüğünüz kar hastalığa veya sıkıntılı zamanlara işarettir.

Rüyada Kar Yağdığını Görmek

Kış mevsimin de kar yağdığını görmek de olumluya işarettir. Kişinin rızıklara erişeceğine, istediği şeylerin olumlu yönde ilerleyeceğine işarettir. Mevsimsin yağan kar ise yine olumsuzlukların habercisidir. Başta sağlık problemleri olmak üzere birçok olumsuz haberin habercisi olarak yorumlanır. Karı mevsiminde yani kış ayında veya soğuk bölgelerde görmek sizin için olumlu bir haberci iken diğer mevsimlerde görmek sizin için olumsuza işarettir.

Rüyada Kar Topu Oynamak

Rüyamızda karı birçok şekilde görebiliyoruz. Görebileceğimiz şekillerden birisi de karla oynamaktır. Karla oynadığımızı görmek de genellikle olumlu şeylerin habercisidir. Ferahlayacağımız ve rahata ereceğimiz bir zamanın geleceğine, bolluk ve berekete, huzur bulmaya işarettir. Rüyamızda karla oynadığımızı görmek veya kar topu yapmak da olumlu olarak yorumlanır. Mevcut bir sıkıntınız veya derdiniz varsa yakın zamanda bu dertten veya sıkıntıdan kurtulacağınız da göstergesidir. Bunun yanında birkaç kişi ile kartopu oynuyorsanız, birbirinize kar topu atıyorsanız bu da yakın zamanda olumlu bir haber alacağınıza işarettir.

Bu Haber Hakkında Ne Düşünüyorsunuz

Bir cevap yazın

Diyarbakır’da Sezai Karakoç için anma programı düzenlendi

Oslo Filmi Konusu